نحوه استفاده از کلید در محصولات ۲۰۱۰/۲۰۱۱ کسپراسکی

یکی از مشکلاتی که کاربران  درآپدیت  نسخه های 2010 و 2011 نرم افزار Kaspersky  با آن مواجه هستند، عدم وجود مکانی برای وارد نمودن  کلیدهای قرار داده شده در سایت است.به طوری که شما مجبورید برای اکتیو کردن برنامه از سریال استفاده نمایید.برای حل این مشکل از روشهای زیر می توانید استفاده نمایید که با انجام آنها قادر خواهید بود بوسیله فایلهای کلید، برنامه را فعال و آپدیت نمایید.

به منظور حل این مشکل ، دو روش وجود دارد:

روش اول: برای نسخه های 2010 و 2011 :

اتصال خود را از اینترنت قطع نموده و بر روی گزینه Licence کلیک نموده و گزینه  Register As a Trial را انتخاب نمائید ، نرم افزار سعی می نمائید به اینترنت متصل شود با توجه به این نکته که اتصال به اینترنت برقرار نیست صفحه ای باز خواهد شد که  با زدن کلید Browse می توانید کلید جدید  را در آن آدرس دهی وانتخاب نمائید.

روش دوم: تنها برای نسخه های 2010 :

1-بعد از نصب کامل برنامه کسپر اسکی (با انتخاب گزینه Activate Later در هنگام نصب)، برنامه را  اجرا و سپس بر روی منوی Settings در برنامه کلیک نمایید.(یا در Tray سیستم بر روی آیکون برنامه کسپراسکی،کنار ساعت سیستم، کلیک راست نمایید و گزینه Settings را انتخاب کنید.)

2-از پنل سمت چپ بر روی گزینه Options کلیک و سپس  گزینه  Enable Self-Defense را از حالت انتخاب خارج و بر روی دکمه OK کلیک نمایید.

3-بر روی آیکون برنامه در کنار ساعت سیستم کلیک راست نموده و گزینه exit را انتخاب نمایید تا برنامه از حافظه خارج شود.

4-فایل همراه را از لینک زیر دریافت نمایید و آنرا از حات Zip خارج کرده و محتویات آنرا که شامل دوشاخه Skin و Keys است را با توجه به برنامه ای که نصب کرده اید در مسیرهای زیر کپی و جایگزین نمایید :

Kaspersky Anti-Virus 2010: C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 2010

Kaspersky Internet Security 2010: C:\Program Files\Kaspersky Lab\ Kaspersky Internet Security 2010

  1. برنامه را اجرا نمایید و بر روی منوی Settings در برنامه کلیک نمایید.(یا در Tray سیستم بر روی آیکون برنامه کسپراسکی، کنار ساعت سیستم، کلیک راست نمایید و گزینه Settings را انتخاب کنید.)
  1. در پنل سمت چپ بر روی گزینه Options کلیک نمایید،  گزینه Enable Self-Defense را انتخاب و در انتها بر روی دکمه OK کلیک نمایید.اکنون می توانید با استفاده از کلید این محصولات را فعال نمایید.
/ 0 نظر / 17 بازدید